بازار خرید رنگ ترافیکی اپوکسی سرد

انواع متفاوت رنگ ترافیکی اپوکسی مانند رنگ های اپوکسی سرد، گرم و چند جزئی، از جمله پر مصرف ترین رنگهای مورد استفاده برای رنگ آمیزی معابر شهری و همچنین خط کشی های خیابانی به حساب می آیند.
بازار خرید رنگ ترافیکی را با کسی سرد، به عنوان یکی از مجموعه‌ هایی که انواع متفاوت رنگ ترافیکی را به خریداران محصولات خود ارائه می دهد، توانسته است پایین ترین قیمت این محصول را به همراه بالاترین کیفیت آن در اختیار مصرف کنندگان متنوع رنگ ترافیکی اپوکسی قرار دهد.

بازار خرید رنگ ترافیکی اپوکسی سرد

انواع رنگ ترافیکی اپوکسی را بشناسید

انواع رنگ ترافیکی اپوکسی را بشناسید

انواع رنگ ترافیکی اپوکسی، به دلیل تنوع فرمولاسیون و نحوه استفاده در شرایط مختلف، مورد شناسایی قرار می‌ گیرند. ما در این مقاله به بررسی دو نوع از اصلی ترین رنگ های ترافیکی اپوکسی می پردازیم.

 • رنگ های اپوکسی سرد: در میان انواع رنگ ترافیکی، رنگ اپوکسی سرد یکی از محصولاتی است که معمولاً برای انجام خط کشی خیابان ها و یا ایجاد خطوط راهنمایی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
  این نوع از رنگ ها دارای استانداردهای مورد نیاز، جهت استفاده در سطوح جاده‌ ای بین شهری و همچنین در خیابان های داخل شهری می باشند.
  البته نباید از یاد برد که رنگ ترافیکی اپوکسی سرد به چند دسته دیگر مانند پایه رزین، اپلیک دو جزئی، ترموپلاستیک ها و موارد دیگری از این دست نیز تقسیم بندی می گردند.
 • رنگهای اپوکسی گرم: اگر به دنبال رنگی باشیم که از سرعت خشک شدن بالایی برخوردار باشد، قطعاً رنگ اپوکسی ترافیکی گرم، یکی از بهترین گزینه های رو به روی ما خواهد بود.
  این محصول را برای ایجاد خط کشی در لاین های پر تردد و مکان هایی که نمی توان مدت زیادی را برای خشک کردن رنگ صرف نمود مورد استفاده قرار می‌ دهند.
  باید یادآور شد که این محصول به دلیل شرایط استفاده بسیار خاص، معمولاً به واسطه استفاده از دستگاه هایی که حرارت مورد نیاز رنگ را ترمیم می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع مستقیم رنگ ترافیکی اپوکسی

توزیع مستقیم رنگ ترافیکی اپوکسی

شرکت توزیع رنگ اپوکسی، به دلیل دسترسی به مدل های متنوعی از این محصول، امکان دستیابی آسان تر به انواع متفاوت رنگ ترافیکی مانند اتوبوسی های گرم، سرد و چند جزئی را برای استفاده کنندگان آن به وجود آورده است.
همچنین مرکز توزیع این محصول به دلیل عرضه گسترده انواع رنگ ترافیکی در سراسر کشور، شرایط مناسبی را نیز فراهم آورده است تا مصرف کنندگان عمده ای مانند شهرداری ها، مجموعه های ارائه دهنده خدمات زیبایی شهری، صاحبان کسب و کارهای مربوط به طراحی جداول و معبر های عبوری و سایر استفاده کنندگان دیگر این محصول بتوانند سفارش خود را به صورت عمده و مستقیم با قیمت استثنائی به ثبت برسانند.

1

 1. سلام … متنوع سازی محصول می تونه سهم بازار رو افزایش بده و باعث کاهش قیمت بشه … شما در این زمینه بسیار خوب عمل کردید… افزایش سهم بازار در گرو ارضای سلیق ها و ترجیحات متغیر مشتریان در بازار هست و باید در این زمینه از رقبا پیشی بگیرید تا مصرف کننده نهایی دغدغه ای انتخاب برند رو نداشته باشه. این روند مستلزم اینه که که سودآوری لازم برای سرمایه گذاری و افزایش خطوط تولید رو فراهم بشه و در این صورت از خروج ناگهانی از بازار و مخدوش شدن چهره و اعتبارتولید کننده جلوگیری کنه. امیدوارم به همین روند ادامه بدید و نیازهای مشتری رو پیش از ظهورش کشف کنید و رقبا رو با این ابزار از میدان رقابت خارج کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما