مراکز تولید رنگ الکیدی اکسید اهن

رنگ الکیدی اکسید اهن یا ضد رنگ به عنوان یکی از کاربردی ترین نمونه رنگ ها برای درب های فلزی و آهنی می باشد که کاربرد آن برای محافظت از درب در برابر بارش باران و تگرگ است تا دچار زنگ زدگی نشود که توانسته مورد محبوبیت افراد زیادی برای استفاده قرار گرفته و بازار فروش پر رونقی دارد. برای خرید بهترین رنگ الکیدی با قیمت مناسب تر از بازار و کیفیت عالی، هم اکنون می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

مراکز تولید رنگ الکیدی اکسید اهن

کاربرد مهم رنگ الکیدی اکسید اهن

کاربرد مهم رنگ الکیدی اکسید اهن

همانطور که مستحضر هستید در عصر حاضر تمامی صنایع با استفاده از به کار گیری مواد اولیه مرغوب به اوج پیشرفت و قدرت خود رسیده است و همواره انواع محصولات را با کاربردهای مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می نمایند.

یکی از صنعت هایی که در عصر حاضر به تکامل رسیده است و موفقیت های زیادی را کسب نموده، صنعت رنگ سازی می باشد که همواره انواع رنگ ها را تولید و به بازار عرضه می نمایند.

رنگ الکیدی اکسید آهن از جمله تولیدات برتر صنعت رنگ سازی می باشد که به نام ضد زنگ نیز شهرت دارد، حال در ادامه این مبحث با ما همراه باشید تا بیشتر با این محصول و کاربردهای آن آشنا گردید.

رنگ الکیدی اکسید آهن: این محصول بر پایه رزلین آلکید می باشد که با استفاده از مواد اولیه مقاوم و ضد خورندگی تهیه گردیده است.

بررسی کاربردهای رنگ الکیدی:

 • این رنگ همانند لایه ای روی سطوح فلزی و فولادی قرار می گیرد که دارای حالت چسبندگی بالا است.
 • این محصول از قدرت ماندگاری و پایداری بالایی برخوردار است.
 • این محصول از سطح در برابر خوردگی، سایش و عوامل جوی مختلف محافظت می کند.
 • زمان خشک شدن سطحی این محصول تا یک ساعت طول می کشد و برای خشک شدن عمقی به 3 تا 4 ساعت نیاز دارد.
 • قبل از رنگ آمیزی سطوح باید سطح را فاقد هر گونه چربی، گرد و غبار، رنگ یا…. باشد.

 

فروشنده انواع رنگ الکیدی اکسید اهن

فروشنده انواع رنگ الکیدی اکسید اهن

با توجه به ضرورت ایمن سازی سطوح فلزی در برابر شرایط جوی مختلف و کیفیت و کاربرد عالی رنگ الکیدی در تحقق این امر، همواره با افزایش خرید این محصول از سوی افراد رو به رو هستیم که سبب شده تا تولیدکنندگان فعال در این حوزه نیز به افزایش تولید رنگ الکیدی بپردازند و در قیمت های مختلف به بازار فروش عرضه نمایند.

برای خرید بهترین رنگ استاندارد الکیدی به صورت مستقیم از تولیدی و کوتاه کردن دست واسطه های موجود در بازار، هم اکنون می توانید از مجموعه حاضر که به فروش رنگ اکسید اهن پرداخته است، بهره مند گردید.

 • تبلیغات: 
  1. رنگ آمیزی جدول خیابان
  2. عرضه بهترین نوع رنگ کوره ای پودری
  3. مشخصات فنی رنگ سوله
  4. خرید بدون واسطه رنگ صنعتی الوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما